Nasz zespół ekspertów

Nasz zespół ekspertów pracuje nieustannie, aby zapewnić Ci naukową dokładność i integralność wszystkich treści w serwisie Seksuolog Online.

Nasz zespół składa się z doświadczonych seksuologów klinicznych o zróżnicowanej i rozległej wiedzy specjalistycznej.

Ciężko pracujemy, żeby wszystkie informacje związane z życiem seksualnym i zdrowym stylem życia były łatwe do zrozumienia i łatwe do zastosowania. Zależy nam na tym, żebyś mógł podejmować możliwie najlepsze decyzje.


Nasz zespół ekspertów

Grzegorz Wolski

grzegorz wolskiPo ukończeniu Uniwersytetu Jagiellońskiego stałem się psychoterapeutą i dzisiaj mam w tym ogromne doświadczenie. Jednak kilka lat później stałem się również seksuologiem klinicznym. Przez wiele lat mojej pracy zdobyłem Certyfikat Seksuologa Klinicznego, a także Certyfikat Superwizora Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych. Trudno zliczyć jak wielu parom pomogłem uporać się z nawet najgorszymi problemami. Jako specjalista, swoim doświadczeniem postanowiłem dzielić się za darmo w Internecie i uświadamiać, że nie warto kryć się z problemami seksualnymi. W swoim życiu stale szukam nowych wyzwań. Wolny czas spędzam głównie na korcie tenisowym i w kuchni. Jestem ogromnym pasjonatem zdrowego stylu życia. Poza tym na co dzień jestem mężem i ojcem trójki dzieci.

Przeczytaj moje artykuły

Oliwia Jasińska

Oliwia Jasińska, seksuolożkaUkończyłam Uniwersytet Warszawski i dzisiaj jestem zawodową seksuolożką. Staram się wspierać pary w różnych problemach, ale najczęściej zdarza mi się być wsparciem dla kobiet, które nie radzą sobie w trudnych momentach. Poza pracą staram się czynnie uczestniczyć w życiu społecznym – głównie walczę o prawa mniejszości. Na co dzień jestem żoną i matką czteroletniej Madzi. W wolnych chwilach uwielbiam długie wypady rowerowy i pływanie. Chciałabym, żeby moje artykuły trafiały do jak największej liczby osób – piszę je, by wspierać i pomagać osobom w kryzysie seksualnym.

Przeczytaj moje artykuły