Nasz proces tworzenia treści

Wiemy jak trudno jest o zaufanie czytelnika, dlatego z przyjemnością dzielimy się informacjami o tym w jaki sposób nasz zespół tworzy treści, które są dokładne, aktualne, przydatne i jednocześnie proste w zrozumieniu.

Znalezienie informacji dotyczących zdrowia seksualnego jest bardzo łatwe, bo są wszędzie. Jednak znalezienie wiarygodnych, odpowiednich i użytecznych informacji może być trudne, a nawet przytłaczające. Seksuolog Online zmienia to wszystko. Sprawiamy, że informacje zdrowotne są zrozumiałe i dostępne na tyle, żebyś mógł podjąć najlepszą decyzję dla siebie i swoich bliskich.

Upraszczamy złożone tematy i unikamy niepotrzebnego zamieszania, dzięki czemu możesz czuć się pewnie i podejmować odpowiednie działania. Niezależnie od tego, czego szukasz, jesteśmy tu dla Ciebie.

W naszych treściach zwracamy uwagę na całkowite samopoczucie i pomagamy w stworzeniu ważnego związku między zdrowiem seksualnym a stylem życia. Wspieramy to otwarcie i obiektywnie omawiamy szereg tematów i punktów widzenia.

Zdajemy sobie sprawę, że ta podróż jest inna dla każdego, dlatego opowiadamy się za włączeniem i empatią. Jesteśmy tutaj – wolni od osądów – dla każdego, kto szuka lepszego życia seksualnego.

Nasz cel

Chcemy być Twoim najbardziej zaufanym sprzymierzeńcem w dążeniu do zdrowego życia seksualnego i lepszego samopoczucia.

Nasz proces tworzenia treści

Redakcja Seksuolog Online i zespoły specjalistów są zobowiązane do tworzenia treści wysokiej jakości i doświadczeń, przestrzegając najwyższych standardów dziennikarskich. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić kompleksowe, bezstronne, aktualne i uczciwe wskazówki.

Nasz zespół ekspertów

Treść w serwisie Seksuolog Online jest tworzona, weryfikowana i recenzowana przez wykwalifikowanych redaktorów. Nasz zespół to przede wszystkim kliniczni seksuolodzy o ogromnym doświadczeniu.

Nasze odwołania, źródła i cytaty

Mamy ścisłe wytyczne dotyczące zaopatrzenia i polegamy na recenzowanych badaniach, akademickich instytutach badawczych, agencjach rządowych i stowarzyszeniach medycznych.

Każdy artykuł jest dokładnie badany, a źródła sprawdzane, aby upewnić się, że są aktualne, wiarygodne i obiektywne.

Stale jesteśmy na bieżąco

Nasi eksperci nieustannie monitorują przestrzeń dotyczącą zdrowia seksualnego i dobrego samopoczucia, dlatego cały czas aktualizujemy nasze artykuły, gdy pojawiają się nowe informacje. Mamy ustalony harmonogram konserwacji artykułów.

Kiedy czytelnik daje nam znać o potencjalnym problemie z naszymi treściami, podejmujemy natychmiastowe działania. Nasze zespoły redakcyjne i medyczne badają opinie, określają potrzebne stawki i ponownie publikują zaktualizowane treści.

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi dotyczące naszych treści, odwiedź stronę kontaktu.

Nasz język jest prosty, ale postępowy

Nasz styl artykułów jest prosty w odbiorze, ale jednocześnie odważny i postępowy. Wraz z ewolucją języka polskiego, my ewoluujemy razem z nim. Rozumiemy również, że problemy seksualne dotykają każdego z nas inaczej, dlatego szanujemy dobór słów.

Używamy pozytywnego języka, który budzi nadzieję i działanie. Utrzymujemy nasze zaangażowanie na rzecz świadomego języka, kontaktując się z rzecznikami społeczności i badając trendy językowe w społecznościach zajmujących się życiem seksualnym. Starannie dobieramy słowa.

Przede wszystkim empatia

Ciężko oczekiwać, że staniemy się Twoim zaufanym sprzymierzeńcem, chyba że umieścimy Cię w centrum wszystkiego, co robimy. Nasze standardy wzywają każdego, kto dotyka naszych treści, do rozważania punktu widzenia czytelnika – do empatii.

Zauważysz, że nasz język jest ciepły i konwersacyjny, a nasze kolejne kroki jasne i wykonalne. Oprócz bycia przystępnymi i przejrzystymi używamy świadomego, pełnego szacunku języka, który promuje integrację i współczucie. To zorientowane na użytkowania podejście jest głównym elementem naszego podejścia redakcyjnego.

Twoja opinia jest dla nas ważna

Jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, czy możemy jeszcze coś zmienić, by być lepszymi.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące dokładności lub użyteczności naszych treści lub uważasz, że artykuł jest nieaktualny, możesz łatwo nas o tym powiadomić, odwiedzając tę stronę.