O nas

Celem naszej strony jest pomóc Ci osiągnąć satysfakcjonujące życie seksualne

Właścicielem serwisu jest Grzegorz Wolski, seksuolog kliniczny i psychoterapeuta o ogromnym doświadczeniu. Serwis jest współtworzony z kilkoma innymi specjalistami.

Nasz serwis zajmuje się tematyką zdrowia seksualnego. Znajdziesz tutaj wiele porad, ale pamiętaj, że nie są one w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

Seks odgrywa niesamowicie wielką rolę w życiu każdego człowieka. Niezależnie od wielkości Twoich problemów, jesteśmy tutaj, aby Cię wspierać, prowadzić i inspirować.

Przebijamy się przez fake newsy dzięki prostym, sprawdzonym przez doświadczonych ekspertów artykułów. Jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc.

Naszym celem jest pomóc Ci osiągnąć satysfakcjonujące życie seksualne.

Seksuolog Online otwarcie i obiektywnie zajmuje się wszystkimi aspektami życia seksualnego, ponieważ jesteśmy tutaj dla wszystkich. Ludzie często przychodzą do nas z wyjątkowymi wyzwaniami, dlatego uważnie słuchamy i stawiamy empatię na pierwszym miejscu naszej organizacji. We wszystkim od naszej własnej perspektywy po nasze zaangażowanie w integrację. Zobaczysz, że zależy nam na Twoim życiu seksualnym!

Mamy nadzieję, że wykorzystasz wszystkie zasoby serwisu SeksuologOnline.pl – od wpisów związanych z dietą po najbardziej praktyczne porady.

Dzięki, że jesteś z nami,
Zespół Seksuolog Online.


Medyczne wiadomości publikowane przez specjalistów

Wszystkie publikowane przez nas informacje powstały dzięki doświadczonym redaktorom. Ich wiedza, doświadczenie, ukończone studia i zdobyte prestiżowe nagrody sprawiają, że możemy poszerzyć Twoją wiedzę i udzielić rady.

Celem Seksuologa Online jest udostępnianie przydatnych i zrozumiałych treści, aby czytelnicy mogli podejmować możliwie najlepsze decyzje dotyczące ich zdrowia seksualnego.

Dowiedz się więcej o naszym zespole redaktorów

Nasze treści są wiarygodne – Bazujemy na oficjalnych badaniach, testach i zagranicznych publikacjach naukowych. Nasze treści są tworzone, weryfikowane i recenzowane przez wykwalifikowanych autorów, redaktorów, klinicystów i innych specjalistów.

Każda treść na naszej stronie jest poddawana szczegółowej ocenie przez lekarzy w celu zapewnienia wiarygodności. Mamy ścisłe wytyczne dotyczące naszych treści, dlatego cytujemy i dodatkowo podajemy linki do źródeł w każdym artykule. Nasi eksperci stale monitorują przestrzeń dotyczącą życia seksualnego, dlatego cały czas aktualizujemy nasze artykuły, gdy pojawiają się nowe informacje.

Dowiedz się więcej o naszym procesie tworzenia treści


Każdego dnia ciężko pracujemy, żeby w prosty i zrozumiały sposób przekazać Ci wiedzę dotyczącą życia seksualnego. Pamiętaj, że jest to normalny problem, którego nie należy się wstydzić.

Jeżeli chcesz zostawić feedback lub zadać pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości email: kontakt@seksuologonline.pl